������ ������ �����������
Народний депутат України
Заслужений економіст України, кандидат юридичних наук,
генерал-лейтенант міліції, лауреат державної премії в галузі науки і техніки

Депутатська діяльність

10.06.2011 | Зустріч народного депутата України Василя Грицака в парламенті Азербайджанської Республіки


Наприкінці травня п. р. народний депутат України, член комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, голова Спілки генералів органів внутрішніх справ України, генерал-лейтенант міліції Василь Грицак та перший заступник Голови державної міграційної служби України генерал-майор Віктор Шейбут  відвідали з офіційним візитом Азербайджан.  

 Мета візиту: вивчення досвіду роботи Міллі Меджлісу (парламенту) Азербайджанської Республіки з питань законодавчого забезпечення діяльності МВС, прокуратури, юстиції. Ознайомлення з основними засадами міграційної політики, боротьби з нелегальною міграцією, реформування органів внутрішніх справ (міліції в поліцію), створення нової нормативно - правової бази. Вивчення та можливе використання в Україні сучасних форм і методів роботи із зазначених напрямків, в тому числі з питань роботи над новими редакціями Кримінального та Кримінально-процесуального Кодексів.

Під час зустрічі з Головою комітету Азербайджанського парламенту з питань правової політики та державного будівництва, членом національної делегації в ПАРЄ Алі Гусейнлі, в якій приймав участь посол України в Азербайджані Олександр Міщенко, обговорювалися актуальні питання державного будівництва і роль парламентів в цій роботі. 

Алі Гусейнлі поінформував українську делегацію про діяльність Міллі Меджлісу в цілому, а також про роботу Комітету з питань правової політики та державного будівництва. Звернув увагу на проведені за останні роки в державі економічні та політичні перебудови та практичні дії.


 Зустріч з Головою комітету Міллі Меджлісу Алі Гусейнлі (другий ліворуч) та послом України в Азербайджані Олександром Міщенко (перший праворуч)
 

Під час офіційних переговорів

Василь Грицак та Віктор Шейбут ознайомилися з технічним оснащенням Комітету, побували в залі засідання Міллі Меджлісу, ознайомилися з роботою парламенту, його регламентом. Дізналися про роботу депутатів у виборчих округах, з державними установами, громадськими організаціями та про іншу діяльності пов’язану з виконанням депутатських повноважень.


В залі засідань Міллі Меджлісу


 
Вручення В. Грицаком сувенірів

 
Василь Грицак разом з Алі Гусейнлі в приміщенні парламенту

Василь Грицак виразив приймаючій стороні слова вдячності за теплий прийом і гостинність.