Реєстрація та вхід до особистого кабінету казино Slotoking

Клуб належить до офіційних сайтів, а тому тут можуть грати тільки повнолітні клієнти (з 21 року), після створення облікового запису. Ця процедура досить проста та відіймає лише декілька хвилин вільного часу. Авторизація в Слотокинг відкриває доступ до всіх можливостей закладу.

Щоб створити обліковий запис, необхідно відкрити офіційний сайт Слотокінг та натиснути кнопку "Реєстрація". Далі слід обрати реєстрацію через номер телефону або e-mail та заповнити просту форму, вказуючи логін, пароль. Разом з цим варто ознайомитись з правилами та погодитись з даними положеннями.

Для подальшого внесення депозиту та швидких виплат виграшів необхідно підтвердити електронну пошту та пройти верифікацію. При цьому треба завантажити якісну копію документа, наприклад, паспорта та дочекатися результатів перевірки.

Hallowreels на SlotoKing
Risingtreasures на SlotoKing
Penny Pelican Groove на SlotoKing
Super Boom на SlotoKing
Barn Kings на SlotoKing
Crystalfruits на SlotoKing
Автор – Поліна Федорчук.
Дата оновлення 20.07.2024

Як увійти до SlotoKing:

Реєстрація в SlotoKing

Як увійти до акаунту Sloto King

Після проходження повної реєстрації та підтвердження особистих даних, авторизація буде проводитись автоматично. Якщо ж цього не відбудеться, слід натиснути кнопку "Вхід", а після ввести логін та пароль.

Які переваги отримують зареєстровані гравці:

На випадок втрати даних та неможливості увійти в кабінет, можна скористатись формою відновлення пароля. При цьому треба мати доступ до електронної пошти або номера телефону, вказаного під час створення облікового запису.